Provozní doba fitcentra Fitness Club Třinec

Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 20:00
Neděle 9:00 - 19:00

Ceník

Jednorázový vstup 100,-Kč
Permanentka 10 vstupů (přenosná) 800,-Kč
Permanentka měsíční (nepřenosná) 850,-Kč
Permanentka půlroční (nepřenosná) 3900,-Kč
Permanentka roční (nepřenosná) 6900,-Kč

Tel.: 606 645 250

Fitness Club Třinec Facebook Fitness Třinec

Fitness Club Třinec
Tel.: 606 645 250

Nový Fitness Club Třinec

Naše fitcentrum Fitness Club Třinec je vybaveno stroji a čínkami Italské značky světové kvality PANATTA, disponuje také prostorově rozlehlou funkční zónou, kde je zaručena možnost cvičení s vlastní váhou, Kettlebelly či TRX a nejen to.

Kardio zóna fitcentra Fitness Club Třinec obsahuje bežecké pásy, rotopedy, orbitrek. Můžete tak procvičit všechny partie vašeho těla a to všemi možnými způsoby jaké vás jen napadnou.

Fitcentrum Fitness Club Třinec není tedy vyloženě určeno jen pro milovníky těžkých činek a posilovacích strojů, ale své si zde najdou i ostatní cvičenci.

Trénink s osobním trenérem

Ve fitcentru Fitness Club Třinec mít osobního trenéra je podobné, jako mít zubaře. Mluvíme o člověku, který dohlédne na to, aby Vaše cvičení mělo význam. Podstatou osobního tréninku je vždy individuální přístup ke každému klientovi.

Ve fitcentru Fitness Club Třinec nejde jen o zvyšování fyzické kondice a sportovního výkonu, ale také o dohled nad zdravotními riziky a správné cvičení. Osobní trenér vždy přizpůsobí tréninkový plán aktuálnímu zdravotnímu stavu a fyzické kondici.

První sezení ZDARMA (při dlouhodobé spolupráci více předplacených tréninků).
Zjistím cíl klienta, časové možnosti tréninků, sportovní minulost, zdravotní závady a disbalance.

Osobní trenér

Bližší informace k možnostem využívání služeb osobního trenéra vám budou poskytnuty v recepci Fitness Club Třinec.

Několik fotek z fitcentra Fitness Club Třinec

fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec fitness Club Třinec Fitness Club Třinec

Sociální zázemí

V areálu Fitness Club Třinec jsou k dispozici oddělené šatny pro muže a ženy, s uzamykatelnými skříňkami, samostatné sprchy a WC.